Komplexní služby pro SÚS a hasiče

Vážení zákazníci, vzhledem k rozrůstající se spolupráci s příspěvkovými organizacemi Správ a údržby silnic v České republice a taktéž na Slovensku se Správami a údržbami ciest příslušných krajů, stejně tak i s hasičskými sbory, jsme pro Vás připravili nabídku komplexních služeb pro opravy a údržbu vozidel silniční údržby a hasičských vozidel. Jedná se především o procesy jako je tryskání, lakování, antikorozní nástřik podvozku, karosářské opravy prorezivělých částí, generální opravy vozidel apod. 

Postup samotné opravy

Odstranění nástaveb

Prvním krokem většinou bývá odstranění nástaveb nesených na vozidlech, ke kterému dochází pomocí jeřábu.

Tryskání a odrezení podvozků

Pískování a odrezení podvozků se provádí ve speciálních boxech – pískovnách, kdy je ocelovým abrazivem odstraněna všechna rez. Před samotným procesem pískování dochází nejdříve k odstranění vzduchových hadic a rám je umyt vysokotlakým zařízením, kdy se zbaví všech mastnot a nečistot. Samotná kabina je potom zakrytována aby byla chráněna proti poškození.

Ochranný nástřik podvozku

Podvozek se nejdříve nastříká elementární barvou a posléze ochranným nástřikem – Dinitrol. Lze volit více variant použití ochranného nástřiku.

 Oprava prorezivělých částí kabiny

Téměř pravidlem bývá zkorodování částí kabin, ať už způsobené stářím nebo poškozením od samotné soli. Tyto poškozené části jsou vybroušeny, popřípadě vyříznuty a nahrazeny novými plechy. V případech těžce poškozených kabin, dodáváme a vyměňujeme za novou kabinu.

Lakování

Po samotné opravě kabiny dochází na přání zákazníka k lakování kabiny. Nejdříve základní barvou a následně vrchním emailem.

Oprava a lakování nástaveb

Na přání zákazníka zrenovujeme a nalakujeme i vaši nástavbu.

Hotový vůz k předání

Hotový vůz kompletně po renovaci připravený pro zákazníka.

Unimog – oprava, lakování a ochranný nástřik

Naše společnost se nesoustředí pouze a jenom na opravy vozů Tatra, ale i na další různé vozy ve Vašem vozovém parku.

Generální opravy Tater

V rámci firemního portfolia služeb provádíme i generální opravy vozů Tater pro vozy Hasičských záchranných sborů.

Komplexní služby pro SÚS a hasiče