Kariéra

Společnost ZLINER hledá posily do svého týmu! Pokud Vás některá z pozic zaujala, pošlete nám svůj životopis na adresu personalista@zliner.cz.

Obchodně technický zástupce

Obchodně technický zástupce na prodej náhradní dílů a služeb pro BUS a TRUCK segment

Hledáme ambiciózní a sebevědomé obchodníky, kteří se nebojí oslovit jakékoliv potencionální zákazníky, udržet a rozvíjet nastavené vztahy u zákazníků stávajících.

Pro všechny naše pobočky

Mapa 2021.JPG (96 KB)

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky – dostanete přidělen kmen zákazníků, budete s nimi udržovat aktivní a pravidelný kontakt, rozvíjet a rozšiřovat spolupráci s nimi. Stanete se tak jejich partnerem a rádcem při navrhování vhodných produktů a služeb portfolia společnosti.
  • Podporu marketingových aktivit – v návaznosti na marketingové strategie našich produktů budete podporovat jejich růst realizací připravených promoakcí.
  • Cíle – na každý měsíc budete mít stanoveny konkrétní a realistické cíle, kterých máte dosáhnout.
  • Reporting dat – budete pravidelně monitorovat a přinášet informace zjištěné na trhu.
  • Získávání nových zákazníků – budete oslovovat nové zákazníky ve svěřeném regionu.

Čím nás zaujmete a co od Vás očekáváme:

  • Nadšením a velkou dávkou motivací pro obchod
  • SŠ vzdělání technického směru, nebo praxe na podobné pozici
  • Silnými prezentačními a komunikačními dovednostmi
  • Silnou orientací na plnění cílů
  • Disciplínou a osobní motivací
  • Spolehlivostí
  • ŘP sk. B
  • znalost práce na PC, MS Office

Co Vám můžeme na začátku nabídnout:

  • Vynikající finanční ohodnocení (fixní plat s pohyblivou bonusovou složkou závislou na výsledcích)
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Perspektivní práci se zajímavými produkty na velmi zajímavém trhu.
  • Odborný a kariérový rozvoj, včetně podpory dalšího vzdělávání
  • Hlavní pracovní poměr.
  • Výborný kolektiv spolupracovníků

firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, dovolená 25 dní, zvýhodněné volání v síti O2 i pro rodinné příslušníky, k dispozici rekreační zařízení ve Velkých Karlovicích)

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás opravdu oslovuje, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis co nejdříve na adresu: personalista@zliner.cz

Pokud jste mezi nabízenými pozicemi nenašli tu, která by Vás zaujala, ale přesto si myslíte, že jste ten pravý pro naši společnost, pošlete svůj životopis na adresu personalista@zliner.cz.

Jana Kočařová
personalista
GSM: +420 734 233 466